Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 14 maart 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 18
    2 Kamies/ vGennip/ SchutKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Schut 16
    3 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 15
    4 L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari 15
    5 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 14
    6 Wijs/Bottema/ v PaassenKlik hier voor de opstelling van Wijs/Bottema/ v Paassen 13
    7 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 12
    8 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 6
    9 Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 6
    10 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 5
Eerste Klasse A Bekijken 1 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 18
    2 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 15
    3 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 14
    4 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 14
    5  Maas /  Philippa/ Groot 13
    6 Margo Weesie / Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Annette Putten 13
    7 Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar 12
    8 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 12
    9 Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 10
    10 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 9
    11 Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken. 7
    12 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 7
Eerste Klasse B Bekijken 1 Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn 19
    2 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 17
    3 Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 16
    4 Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 16
    5 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 14
    6 Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 13
    7 Hof/Keuning/LenderingKlik hier voor de opstelling van Hof/Keuning/Lendering 12
    8 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 11
    9 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 11
    10 Joke Breewel/Ingebor LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/Ingebor Lendering 8
    11 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 4
    12 Ank Verheul / Ans van MourikKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul / Ans van Mourik 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:02