Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 14 december 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 19
    2 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 18
    3 Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 16
    4 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/G d Waart 15
    5 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 11
    6 StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 11
    7 G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 10
    8 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 8
    9 Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock 6
    10 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 6
Tweede Klasse B Bekijken 1 Joke Breewel/Ingebor LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/Ingebor Lendering 17
    2 Margo Weesie / Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Annette Putten 16
    3 LeotienVestering/Tina WagenaarKlik hier voor de opstelling van LeotienVestering/Tina Wagenaar 15
    4 Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 14
    5 Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem 14
    6 Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 14
    7 Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 13
    8 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 8
    9 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 5
    10 Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 4
Derde klasse A Bekijken 1 Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 22
    2 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 16
    3 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 16
    4 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 14
    5 Jole/Scheper/de VriesKlik hier voor de opstelling van Jole/Scheper/de Vries 14
    6 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 14
    7 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 13
    8 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 13
    9 Marie Jose v Veggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie Jose v Veggel/Ans Kamer 12
    10 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 11
    11 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 10
    12 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 9
    13 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 4
    14 I Doggenaar/A Keizer/ T SontagKlik hier voor de opstelling van I Doggenaar/A Keizer/ T Sontag 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 22:49