Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 16 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 22
    2 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 18
    3 L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari 15
    4 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 13
    5 Otto/ Grootendorst/de WildeKlik hier voor de opstelling van Otto/ Grootendorst/de Wilde 12
    6 Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn 12
    7 Marian Wijs/Inge BottemaKlik hier voor de opstelling van Marian Wijs/Inge Bottema 11
    8 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 11
    9 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 10
    10 Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 10
    11 Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 6
    12 Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 4
Eerste Klasse A Bekijken 1 H Stuurman/M DijkmanKlik hier voor de opstelling van H Stuurman/M Dijkman 21
    2 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 19
    3 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 14
    4 J Kamies/D v Gennip/l NeerinxKlik hier voor de opstelling van J Kamies/D v Gennip/l Neerinx 13
    5 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 12
    6 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 12
    7 Ank Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ank Verheul/ Bep Krom 11
    8 Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar 11
    9 Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken. 10
    10 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 9
    11 Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 9
    12 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 3
Eerste Klasse B Bekijken 1 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 19
    2 Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 15
    3 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 15
    4 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 14
    5 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 14
    6 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 13
    7 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 11
    8 Kamies/ vGennip/ NeerinxKlik hier voor de opstelling van Kamies/ vGennip/ Neerinx 11
    9 Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart 10
    10 Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 9
    11 Ingebo Wisbrun/Astrid GellekomKlik hier voor de opstelling van Ingebo Wisbrun/Astrid Gellekom 9
    12 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:35