Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 20 december 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 20
    2 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 17
    3 L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 15
    4 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 14
    5 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 14
    6 N Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van N Bosma/Ellen Bos 13
    7 Liek Monť/Annette vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Liek Monť/Annette vd Putten 12
    8 Hurkmans / v. NordeKlik hier voor de opstelling van Hurkmans / v. Norde 7
    9 Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 5
    10 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 3
Tweede Klasse B Bekijken 1 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 18
    2 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 18
    3 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 15
    4 M d Haan/Inez AmesKlik hier voor de opstelling van M d Haan/Inez Ames 14
    5 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 14
    6 Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer 11
    7 Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 11
    8 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 11
    9 Marije Luyken/ DaniŽl HoefsmitKlik hier voor de opstelling van Marije Luyken/ DaniŽl Hoefsmit 6
    10 Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 2
Derde Klasse Bekijken 1 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 23
    2 Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik 20
    3 Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 16
    4 C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven 15
    5 G Berg/C VidelerKlik hier voor de opstelling van G Berg/C Videler 14
    6 Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 13
    7 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 12
    8 Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 11
    9 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 11
    10 Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 9
    11 Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 8
    12 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 7
    13 Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 7
    14 Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 09:40