Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 05/06

Stand na de speelronde op dinsdag 13 december 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 18
    2 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 16
    3 Sandy Kegels / Michelle HartKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels / Michelle Hart 15
    4 Maudy Maas / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Maudy Maas / Puck Groot 15
    5 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 14
    6 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 14
    7 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 13
    8 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 11
    9 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 10
    10 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 8
    11 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 5
    12 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 5
Eerste Klasse Bekijken 1 Overwater/v Egmond/vd BroekKlik hier voor de opstelling van Overwater/v Egmond/vd Broek 24
    2 J Kegels/A Keizer/ S kegelsKlik hier voor de opstelling van J Kegels/A Keizer/ S kegels 19
    3 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 16
    4 Ineke Ames/Anneke vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Ineke Ames/Anneke vd Veldt 14
    5 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 14
    6 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 13
    7 Riet Thorborg/Dicky HollanderKlik hier voor de opstelling van Riet Thorborg/Dicky Hollander 12
    8 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 11
    9 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 11
    10 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 11
    11 M Miller/N Stobbelaar/C LongayKlik hier voor de opstelling van M Miller/N Stobbelaar/C Longay 10
    12 Willy Meijster/Karin JeukenKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Karin Jeuken 7
    13 Greet Kock/Marianne HopstakenKlik hier voor de opstelling van Greet Kock/Marianne Hopstaken 6
    14 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 18:53