Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Dinsdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 25 maart 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 L Heeremans / Dorien vd LandenKlik hier voor de opstelling van L Heeremans / Dorien vd Landen 17
    2 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 17
    3 Suze Linthorst/Lia NieswaagKlik hier voor de opstelling van Suze Linthorst/Lia Nieswaag 16
    4 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 15
    5 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 14
    6 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 13
    7 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 12
    8 Lida Leurs/Leotien VesteringKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs/Leotien Vestering 8
    9 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 6
    10 Cecilia Longayr / Myrna MillerKlik hier voor de opstelling van Cecilia Longayr / Myrna Miller 2
Eerste klasse A Bekijken 1 Nadja Lammers/ Verheul/SulmanKlik hier voor de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul/Sulman 22
    2 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 17
    3 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 16
    4 Reina Markus /Corry v SchagenKlik hier voor de opstelling van Reina Markus /Corry v Schagen 14
    5 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 12
    6 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 12
    7 Linda Neerincx/Dineke v GennipKlik hier voor de opstelling van Linda Neerincx/Dineke v Gennip 11
    8 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 6
    9 Leotn Vestering/ Moniq LeuffenKlik hier voor de opstelling van Leotn Vestering/ Moniq Leuffen 5
    10 Lucienne Hurkmans/Nancy vNordeKlik hier voor de opstelling van Lucienne Hurkmans/Nancy vNorde 5
Eerste klasse B Bekijken 1 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor de opstelling van R Thorborg/D Hollander 19
    2 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 18
    3 Marijke Roelofs / Els BloemendKlik hier voor de opstelling van Marijke Roelofs / Els Bloemend 15
    4 Annemarie Korper/ Joke JochemKlik hier voor de opstelling van Annemarie Korper/ Joke  Jochem 14
    5 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 12
    6 Reini en Anita JorenKlik hier voor de opstelling van Reini en Anita Joren 10
    7 Ina Pijnenburg/Maaike TheyssenKlik hier voor de opstelling van Ina Pijnenburg/Maaike Theyssen 6
    8 Josette Kegels/Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Josette Kegels/Astrid Keizer 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 November 2019 23:07