Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Wilde Dubbel op zondag 2e Helft

Stand na de speelronde op zondag 29 augustus 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 12
    2 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 10
    3 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 8
    4 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 8
    5 Peter Timp / Henk BerthauerKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp / Henk Berthauer 6
    6 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 4
1e Klasse Bekijken 1 Nicolien Kostelijk/Sanne KraanKlik hier voor details van de opstelling van Nicolien Kostelijk/Sanne Kraan 11
    2 Funda Coskunsoy / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Patrick Bos 11
    3 Ivo Ruben / Marius VernimmenKlik hier voor details van de opstelling van Ivo Ruben / Marius Vernimmen 10
    4 Martin en Merel van der HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin en Merel van der Horst 9
    5 Joke Timp / Jo vd WaerdtKlik hier voor details van de opstelling van Joke Timp / Jo vd Waerdt 9
    6 Lia Velzen/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Lia Velzen/Mohammed Aboushamma 7
    7 Linda en Dennis AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Linda en Dennis Abels 7
    8 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 6
    9 Johan de Kruif / Sjaak VonkKlik hier voor details van de opstelling van Johan de Kruif / Sjaak Vonk 5
    10 Edith Bos / Martine BoumanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos / Martine Bouman 5
2e Klasse Bekijken 1 Ruud Keizer / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Keizer / Hans Vos 12
    2 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 11
    3 Monique Hulshof/Leo GroenewegKlik hier voor details van de opstelling van Monique Hulshof/Leo Groeneweg 10
    4 Hans Kapitein / Cindy SeegersKlik hier voor details van de opstelling van Hans Kapitein / Cindy Seegers 9
    5 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 8
    6 Els de Kruif / Monique VonkKlik hier voor details van de opstelling van Els de Kruif / Monique Vonk 8
    7 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 4
    8 Sandra Paardek /Trudy KottmanKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Paardek /Trudy Kottman 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 05:22