Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Wilde Dubbel ZONDAG Zomer 2006 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 2 juli 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 7
    2 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 6
    3 Mohammed Aboush/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Mohammed Aboush/Anja Folkers 5
    4 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 4
    5 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 4
    6 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 2
    7 Frans Schotanus/J vd WaerdtKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J vd Waerdt 2
    8 Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen 2
1e Klasse Bekijken 1 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 8
    2 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 7
    3 Marcell Bakker/JudithDenneboomKlik hier voor details van de opstelling van Marcell Bakker/JudithDenneboom 4
    4 Ruud Keizer/ Els Konings-VoogdKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Keizer/ Els Konings-Voogd 4
    5 Marije Berg / Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Xander Provoost 3
    6 Ruud & Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Ruud & Joke Beukenkamp 3
    7 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor details van de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 2
    8 Esmee Ronner / Ivo ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Esmee Ronner / Ivo ten Hoorn 1
2e Klasse Bekijken 1 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 8
    2 Saskia Huisman /Brenda t WoldeKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Huisman /Brenda t Wolde 7
    3 Phil en Marlies LapreKlik hier voor details van de opstelling van Phil en Marlies Lapre 7
    4 ClaudiaSaia/Cynthia KolenbrandKlik hier voor details van de opstelling van ClaudiaSaia/Cynthia Kolenbrand 5
    5 Funda Coskunsoy / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Hans Vos 4
    6 Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 4
    7 Johan en Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Johan en Els de Kruif 4
    8 Lydia Verheul/Natasja GerissenKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul/Natasja Gerissen 1
    9 Talitha d Haan / Baukje d JongKlik hier voor details van de opstelling van Talitha d Haan / Baukje d Jong 0
    10 MarleenEttema/ RilanaBurgeringKlik hier voor details van de opstelling van MarleenEttema/ RilanaBurgering 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 5 December 2019 23:56