Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Wilde Dubbel ZONDAG Zomer 2006 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 18 juni 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 4
    2 Mohammed Aboush/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Mohammed Aboush/Anja Folkers 4
    3 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 4
    4 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 2
    5 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 2
    6 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 0
    7 Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen 0
    8 Frans Schotanus/J vd WaerdtKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J vd Waerdt 0
1e Klasse Bekijken 1 Marcell Bakker/JudithDenneboomKlik hier voor details van de opstelling van Marcell Bakker/JudithDenneboom 4
    2 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 4
    3 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 3
    4 Ruud Keizer/ Els Konings-VoogdKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Keizer/ Els Konings-Voogd 2
    5 Marije Berg / Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Xander Provoost 2
    6 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor details van de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 1
    7 Esmee Ronner / Ivo ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Esmee Ronner / Ivo ten Hoorn 0
    8 Ruud & Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Ruud & Joke Beukenkamp 0
2e Klasse Bekijken 1 Funda Coskunsoy / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Hans Vos 4
    2 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 4
    3 Johan en Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Johan en Els de Kruif 4
    4 Phil en Marlies LapreKlik hier voor details van de opstelling van Phil en Marlies Lapre 3
    5 Saskia Huisman /Brenda t WoldeKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Huisman /Brenda t Wolde 3
    6 ClaudiaSaia/Cynthia KolenbrandKlik hier voor details van de opstelling van ClaudiaSaia/Cynthia Kolenbrand 1
    7 Lydia Verheul/Natasja GerissenKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul/Natasja Gerissen 1
    8 Talitha d Haan / Baukje d JongKlik hier voor details van de opstelling van Talitha d Haan / Baukje d Jong 0
    9 Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 0
    10 MarleenEttema/ RilanaBurgeringKlik hier voor details van de opstelling van MarleenEttema/ RilanaBurgering 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 05:49