Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Wilde Dubbel ZONDAG Zomer 2006

Stand na de speelronde op zondag 21 mei 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 14
    2 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 11
    3 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 10
    4 Mohammed Aboush/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Mohammed Aboush/Anja Folkers 10
    5 Frans Schotanus/J vd WaerdtKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J vd Waerdt 9
    6 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 8
    7 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 2
    8 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 0
1e Klasse Bekijken 1 Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen 13
    2 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor details van de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 10
    3 Ruud & Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Ruud & Joke Beukenkamp 10
    4 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 10
    5 Ruud Keizer/ Els Konings-VoogdKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Keizer/ Els Konings-Voogd 4
    6 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 1
2e Klasse Bekijken 1 Esmee Ronner / Ivo ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Esmee Ronner / Ivo ten Hoorn 13
    2 Marije Berg / Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Xander Provoost 13
    3 Daniëlle en Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle en Erich Kaestner 12
    4 ClaudiaSaia/Cynthia KolenbrandKlik hier voor details van de opstelling van ClaudiaSaia/Cynthia Kolenbrand 9
    5 Phil en Marlies LapreKlik hier voor details van de opstelling van Phil en Marlies Lapre 7
    6 Marcell Bakker/JudithDenneboomKlik hier voor details van de opstelling van Marcell Bakker/JudithDenneboom 7
    7 Funda Coskunsoy / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Hans Vos 6
    8 Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 6
    9 Lydia Verheul/Natasja GerissenKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul/Natasja Gerissen 4
    10 Saskia Huisman/Talitha de HaanKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Huisman/Talitha de Haan 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 05:49