Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Wilde Dubbel ZONDAG Zomer 2006

Stand na de speelronde op zondag 9 april 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Mohammed Aboush/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Mohammed Aboush/Anja Folkers 4
    2 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 4
    3 Frans Schotanus/J vd WaerdtKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J vd Waerdt 4
    4 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 2
    5 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 2
    6 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 0
    7 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 0
    8 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 0
1e Klasse Bekijken 1 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor details van de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 4
    2 Brenda Poecke / Sylvia VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Poecke / Sylvia Visbeen 3
    3 Ruud Keizer/ Els Konings-VoogdKlik hier voor details van de opstelling van Ruud Keizer/ Els Konings-Voogd 3
    4 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 1
    5 Ruud & Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Ruud & Joke Beukenkamp 1
    6 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 0
2e Klasse Bekijken 1 Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 4
    2 Phil en Marlies LapreKlik hier voor details van de opstelling van Phil en Marlies Lapre 3
    3 Lydia Verheul/Natasja GerissenKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul/Natasja Gerissen 2
    4 Saskia Huisman/Talitha de HaanKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Huisman/Talitha de Haan 2
    5 Esmee Ronner / Ivo ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Esmee Ronner / Ivo ten Hoorn 2
    6 Marije Berg / Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Xander Provoost 2
    7 Marcell Bakker/JudithDenneboomKlik hier voor details van de opstelling van Marcell Bakker/JudithDenneboom 2
    8 Daniëlle en Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle en Erich Kaestner 2
    9 ClaudiaSaia/Cynthia KolenbrandKlik hier voor details van de opstelling van ClaudiaSaia/Cynthia Kolenbrand 1
    10 Funda Coskunsoy / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Hans Vos 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 10:22