Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Juni/Juli Jeugd Competitie 2006

Stand na de speelronde op zondag 2 juli 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Ronald Vogel / Mitchell MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Vogel / Mitchell Meijer 14
    2 Daan Uitermark/Terry EngelhartKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Terry Engelhart 10
    3 Mitch Snijders / Colin EijsKlik hier voor details van de opstelling van Mitch Snijders / Colin Eijs 10
    4 Daan Schoorl/Stipan MusulinKlik hier voor details van de opstelling van Daan Schoorl/Stipan Musulin 9
    5 Stefan Lapre / Michael dKruijfKlik hier voor details van de opstelling van Stefan Lapre / Michael dKruijf 8
    6 Pieter vBerckel/ Wytze SwagerKlik hier voor details van de opstelling van Pieter vBerckel/ Wytze Swager 8
    7 PhilipWesterink/RichardCronheiKlik hier voor details van de opstelling van PhilipWesterink/RichardCronhei 5
    8 Joris Brada / Maurits CronheimKlik hier voor details van de opstelling van Joris Brada / Maurits Cronheim 0
1e Klasse Bekijken 1 Milo Eijs / Niels vd StroomKlik hier voor details van de opstelling van Milo Eijs / Niels vd Stroom 13
    2 Tomās Meulenberg/Jason GeugtenKlik hier voor details van de opstelling van Tomās Meulenberg/Jason Geugten 11
    3 Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor details van de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll 10
    4 Dave Jong/Michiel Rollfs Of R.Klik hier voor details van de opstelling van Dave Jong/Michiel Rollfs Of R. 8
    5 Louis Ket / Tjerk RoukemaKlik hier voor details van de opstelling van Louis Ket / Tjerk Roukema 6
    6 Merel en Marit van der HorstKlik hier voor details van de opstelling van Merel en Marit van der Horst 0
2e klasse Bekijken 1 Niels Dopheide/Roger de JongKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide/Roger de Jong 14
    2 Justin Kuijper / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Justin Kuijper / Bas Timmer 14
    3 Jim van Schie / Merlin GroenKlik hier voor details van de opstelling van Jim van Schie / Merlin Groen 11
    4 Tim de Vries/Mitchell ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Vries/Mitchell Elferink 8
    5 Cynthia Boersbroek/Fleur VegtKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Boersbroek/Fleur Vegt 8
    6 Marnix Rollfs of R/Jamie vdBanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs of R/Jamie vdBan 6
    7 Menno van Veen/Tess BerendregtKlik hier voor details van de opstelling van Menno van Veen/Tess Berendregt 3
    8 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:10