Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Juni Jeugd Competitie op Zaterdag

Eindstand na de speelronde op zaterdag 27 juni 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Milo Eijs / Niels vd StroomKlik hier voor details van de opstelling van Milo Eijs / Niels vd Stroom 15
    2 Niels Dopheide / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide / Bas Timmer 13
    3 Davita & Jonathan de KleuverKlik hier voor details van de opstelling van Davita & Jonathan de Kleuver 10
    4 Merel en Marit van der HorstKlik hier voor details van de opstelling van Merel en Marit van der Horst 8
    5 Maurik Schavemaker/Leon GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maurik Schavemaker/Leon Groot 7
    6 Niklas Blesgraaf/Mathieu RebelKlik hier voor details van de opstelling van Niklas Blesgraaf/Mathieu Rebel 6
    7 Cynthia Boersbroe/Cynthia VonkKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Boersbroe/Cynthia Vonk 4
    8 Marnix Rollfs OR/ Jamie vd BanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs OR/ Jamie vd Ban 1
1e Klasse Bekijken 1 Mick van Houten/Jelle BerendseKlik hier voor details van de opstelling van Mick van Houten/Jelle Berendse 12
    2 Sven Pouw / Robin BoerhorstKlik hier voor details van de opstelling van Sven Pouw / Robin Boerhorst 12
    3 Tim de Kruif / Tom SpanjerKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Tom Spanjer 10
    4 Tes Berendregt/ Charlot LapréKlik hier voor details van de opstelling van Tes Berendregt/ Charlot Lapré 10
    5 Nick Spanjer/Daniel BoerhorstKlik hier voor details van de opstelling van Nick Spanjer/Daniel Boerhorst 7
    6 Ben Aranovich /Gianni KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Ben  Aranovich /Gianni Kuijper 7
    7 Anne-Irene Vos/Jaimy WildschutKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Irene Vos/Jaimy Wildschut 6
    8 Henzio en Jordy HartsuijkerKlik hier voor details van de opstelling van Henzio en Jordy Hartsuijker 0
2e klasse Bekijken 1 Sam Jongman / Edson BarendseKlik hier voor details van de opstelling van Sam Jongman / Edson Barendse 14
    2 Stefan Timmer / Tjebbe TilborgKlik hier voor details van de opstelling van Stefan Timmer / Tjebbe Tilborg 12
    3 Jasper Ewals / Luc GruijtersKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Ewals / Luc Gruijters 11
    4 Shirley de Vries/Marin JansenKlik hier voor details van de opstelling van Shirley de Vries/Marin Jansen 10
    5 Tristan Hulkenberg/Tijmen BlomKlik hier voor details van de opstelling van Tristan Hulkenberg/Tijmen Blom 9
    6 Kirsten Leenhouts/Tippi SluisKlik hier voor details van de opstelling van Kirsten Leenhouts/Tippi Sluis 6
    7 Gijs Burg / Stan WillemseKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Burg / Stan Willemse 2
    8 Stefanie Bouwknegt/Demi SwartKlik hier voor details van de opstelling van Stefanie Bouwknegt/Demi Swart 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:03