Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Juni Jeugd Competitie op Zaterdag

Stand na de speelronde op zaterdag 20 juni 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Milo Eijs / Niels vd StroomKlik hier voor details van de opstelling van Milo Eijs / Niels vd Stroom 12
    2 Niels Dopheide / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide / Bas Timmer 12
    3 Davita & Jonathan de KleuverKlik hier voor details van de opstelling van Davita & Jonathan de Kleuver 6
    4 Niklas Blesgraaf/Mathieu RebelKlik hier voor details van de opstelling van Niklas Blesgraaf/Mathieu Rebel 6
    5 Cynthia Boersbroe/Cynthia VonkKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Boersbroe/Cynthia Vonk 4
    6 Maurik Schavemaker/Leon GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maurik Schavemaker/Leon Groot 4
    7 Merel en Marit van der HorstKlik hier voor details van de opstelling van Merel en Marit van der Horst 4
    8 Marnix Rollfs OR/ Jamie vd BanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs OR/ Jamie vd Ban 0
1e Klasse Bekijken 1 Sven Pouw / Robin BoerhorstKlik hier voor details van de opstelling van Sven Pouw / Robin Boerhorst 11
    2 Mick van Houten/Jelle BerendseKlik hier voor details van de opstelling van Mick van Houten/Jelle Berendse 9
    3 Tim de Kruif / Tom SpanjerKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Tom Spanjer 7
    4 Tes Berendregt/ Charlot LapréKlik hier voor details van de opstelling van Tes Berendregt/ Charlot Lapré 7
    5 Nick Spanjer/Daniel BoerhorstKlik hier voor details van de opstelling van Nick Spanjer/Daniel Boerhorst 6
    6 Anne-Irene Vos/Jaimy WildschutKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Irene Vos/Jaimy Wildschut 5
    7 Ben Aranovich /Gianni KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Ben  Aranovich /Gianni Kuijper 3
    8 Henzio en Jordy HartsuijkerKlik hier voor details van de opstelling van Henzio en Jordy Hartsuijker 0
2e klasse Bekijken 1 Sam Jongman / Edson BarendseKlik hier voor details van de opstelling van Sam Jongman / Edson Barendse 10
    2 Tristan Hulkenberg/Tijmen BlomKlik hier voor details van de opstelling van Tristan Hulkenberg/Tijmen Blom 9
    3 Jasper Ewals / Luc GruijtersKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Ewals / Luc Gruijters 9
    4 Shirley de Vries/Marin JansenKlik hier voor details van de opstelling van Shirley de Vries/Marin Jansen 8
    5 Stefan Timmer / Tjebbe TilborgKlik hier voor details van de opstelling van Stefan Timmer / Tjebbe Tilborg 8
    6 Gijs Burg / Stan WillemseKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Burg / Stan Willemse 2
    7 Kirsten Leenhouts/Tippi SluisKlik hier voor details van de opstelling van Kirsten Leenhouts/Tippi Sluis 2
    8 Stefanie Bouwknegt/Demi SwartKlik hier voor details van de opstelling van Stefanie Bouwknegt/Demi Swart 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 18:00