Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Jeugd ZONDAG 2009-2010 2e Helft

Stand na de speelronde op zondag 28 februari 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 15
    2 Barry van Wees/Bram de RuiterKlik hier voor details van de opstelling van Barry van Wees/Bram de Ruiter 11
    3 Tom Willemse / Mylo SprengersKlik hier voor details van de opstelling van Tom Willemse / Mylo Sprengers 11
    4 Thomas Meulenberg/Coen SmitsKlik hier voor details van de opstelling van Thomas Meulenberg/Coen Smits 10
    5 TDAffelen van Saëmsfoort/S SahKlik hier voor details van de opstelling van TDAffelen van Saëmsfoort/S Sah 8
    6 Pieter Paul Israel/Tim MullerKlik hier voor details van de opstelling van Pieter Paul Israel/Tim Muller 7
    7 D Kapetanovic / NH DeitmersKlik hier voor details van de opstelling van D Kapetanovic / NH Deitmers 6
    8 RBervoets/LKubbinga/MLenselinkKlik hier voor details van de opstelling van RBervoets/LKubbinga/MLenselink 6
    9 Jelle Werff / Jeremy HeijderKlik hier voor details van de opstelling van Jelle Werff / Jeremy Heijder 5
    10 Tim de Kruif / Partner WantedKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Partner Wanted 1
1e Klasse Bekijken 1 Davita & Jonathan de KleuverKlik hier voor details van de opstelling van Davita & Jonathan de Kleuver 13
    2 Dhani Saharso / Naomi DolKlik hier voor details van de opstelling van Dhani Saharso / Naomi Dol 12
    3 Tom Spanjer / Wessel de BoerKlik hier voor details van de opstelling van Tom Spanjer / Wessel de Boer 9
    4 JullietteSchaeff./MathieuRebelKlik hier voor details van de opstelling van JullietteSchaeff./MathieuRebel 9
    5 Marnix Rollfs OR/ Jamie vd BanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs OR/ Jamie vd Ban 9
    6 Tess Berendregt/ Charlot LapréKlik hier voor details van de opstelling van Tess Berendregt/ Charlot Lapré 7
    7 Tom Lahnemann / Jimmy MullerKlik hier voor details van de opstelling van Tom Lahnemann / Jimmy Muller 7
    8 Ben Aranovich / Gianni KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Ben Aranovich / Gianni Kuijper 6
    9 Maurik Schavemaker/Leon GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maurik Schavemaker/Leon Groot 5
    10 Belle Burghout / Zoe BezooienKlik hier voor details van de opstelling van Belle Burghout / Zoe Bezooien 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 05:05