Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Jeugd ZONDAG 2009-2010 2e Helft

Stand na de speelronde op zondag 17 januari 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Pieter Paul Israel/Tim MullerKlik hier voor details van de opstelling van Pieter Paul Israel/Tim Muller 4
    2 TDAffelen van Saëmsfoort/S SahKlik hier voor details van de opstelling van TDAffelen van Saëmsfoort/S Sah 3
    3 Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 3
    4 Jelle Werff / Jeremy HeijderKlik hier voor details van de opstelling van Jelle Werff / Jeremy Heijder 3
    5 Tom Willemse / Mylo SprengersKlik hier voor details van de opstelling van Tom Willemse / Mylo Sprengers 3
    6 D Kapetanovic / NH DeitmersKlik hier voor details van de opstelling van D Kapetanovic / NH Deitmers 1
    7 RBervoets/LKubbinga/MLenselinkKlik hier voor details van de opstelling van RBervoets/LKubbinga/MLenselink 1
    8 Thomas Meulenberg/Coen SmitsKlik hier voor details van de opstelling van Thomas Meulenberg/Coen Smits 1
    9 Barry van Wees/Bram de RuiterKlik hier voor details van de opstelling van Barry van Wees/Bram de Ruiter 1
    10 Tim de Kruif / Partner WantedKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Partner Wanted 0
1e Klasse Bekijken 1 Davita & Jonathan de KleuverKlik hier voor details van de opstelling van Davita & Jonathan de Kleuver 4
    2 JullietteSchaeff./MathieuRebelKlik hier voor details van de opstelling van JullietteSchaeff./MathieuRebel 3
    3 Tom Spanjer / Wessel de BoerKlik hier voor details van de opstelling van Tom Spanjer / Wessel de Boer 3
    4 Dhani Saharso / Naomi DolKlik hier voor details van de opstelling van Dhani Saharso / Naomi Dol 3
    5 Tom Lahnemann / Jimmy MullerKlik hier voor details van de opstelling van Tom Lahnemann / Jimmy Muller 3
    6 Ben Aranovich / Gianni KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Ben Aranovich / Gianni Kuijper 1
    7 Marnix Rollfs OR/ Jamie vd BanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs OR/ Jamie vd Ban 1
    8 Belle Burghout / Zoe BezooienKlik hier voor details van de opstelling van Belle Burghout / Zoe Bezooien 1
    9 Maurik Schavemaker/Leon GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maurik Schavemaker/Leon Groot 1
    10 Tess Berendregt/ Charlot LapréKlik hier voor details van de opstelling van Tess Berendregt/ Charlot Lapré 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:39