Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Jeugdcompetitie ZONDAG 06/07 (2e helft)

Eindstand na de speelronde op zondag 18 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Mitch Snijders / Colin EijsKlik hier voor details van de opstelling van Mitch Snijders / Colin Eijs 14
    2 Daan Uitermark/Terry EngelhartKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Terry Engelhart 14
    3 Ronald Vogel / Mitchell MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Vogel / Mitchell Meijer 13
    4 Daan Schoorl/Stipan MusulinKlik hier voor details van de opstelling van Daan Schoorl/Stipan Musulin 13
    5 Peter en Rick MelmanKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Rick Melman 11
    6 Melvin van Tiel/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melvin van Tiel/Daan de Winter 11
    7 Danillo Bakel / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Danillo Bakel / Alex Tongeren 9
    8 Rogier en Lieseloth WisbrunKlik hier voor details van de opstelling van Rogier en Lieseloth Wisbrun 6
    9 Maarten van Gennip/Gijs PetersKlik hier voor details van de opstelling van Maarten van Gennip/Gijs Peters 5
    10 JimmyvNieuwburg/BrianCuvelierKlik hier voor details van de opstelling van JimmyvNieuwburg/BrianCuvelier 4
1e Klasse Bekijken 1 Gabriel vdZanden/Peter BroerseKlik hier voor details van de opstelling van Gabriel vdZanden/Peter Broerse 17
    2 Milo Eijs / Niels vd StroomKlik hier voor details van de opstelling van Milo Eijs / Niels vd Stroom 15
    3 Pieter vBerckel/ Wytze SwagerKlik hier voor details van de opstelling van Pieter vBerckel/ Wytze Swager 11
    4 Dustin Kimman / René BroertjesKlik hier voor details van de opstelling van Dustin Kimman / René Broertjes 10
    5 Yoeri en Erik SigtermanKlik hier voor details van de opstelling van Yoeri en Erik Sigterman 10
    6 Dave de Jong / Mike van DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Dave de Jong / Mike van Duijn 9
    7 Natasja Gennip/Olivier KrabbeKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Gennip/Olivier Krabbe 9
    8 Tom Stoop / Stan van NieuwburgKlik hier voor details van de opstelling van Tom Stoop / Stan van Nieuwburg 9
    9 Niels Dopheide / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide / Bas Timmer 8
    10 Roger de Jong / Justin KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Justin Kuijper 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 19:56