Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Jeugdcompetitie ZONDAG 06/07 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 4 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Mitch Snijders / Colin EijsKlik hier voor details van de opstelling van Mitch Snijders / Colin Eijs 11
    2 Ronald Vogel / Mitchell MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Vogel / Mitchell Meijer 10
    3 Daan Uitermark/Terry EngelhartKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Terry Engelhart 10
    4 Peter en Rick MelmanKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Rick Melman 10
    5 Melvin van Tiel/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melvin van Tiel/Daan de Winter 10
    6 Daan Schoorl/Stipan MusulinKlik hier voor details van de opstelling van Daan Schoorl/Stipan Musulin 9
    7 Rogier en Lieseloth WisbrunKlik hier voor details van de opstelling van Rogier en Lieseloth Wisbrun 6
    8 Maarten van Gennip/Gijs PetersKlik hier voor details van de opstelling van Maarten van Gennip/Gijs Peters 5
    9 Danillo Bakel / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Danillo Bakel / Alex Tongeren 5
    10 JimmyvNieuwburg/BrianCuvelierKlik hier voor details van de opstelling van JimmyvNieuwburg/BrianCuvelier 4
1e Klasse Bekijken 1 Gabriel vdZanden/Peter BroerseKlik hier voor details van de opstelling van Gabriel vdZanden/Peter Broerse 14
    2 Milo Eijs / Niels vd StroomKlik hier voor details van de opstelling van Milo Eijs / Niels vd Stroom 12
    3 Dustin Kimman / René BroertjesKlik hier voor details van de opstelling van Dustin Kimman / René Broertjes 9
    4 Yoeri en Erik SigtermanKlik hier voor details van de opstelling van Yoeri en Erik Sigterman 9
    5 Pieter vBerckel/ Wytze SwagerKlik hier voor details van de opstelling van Pieter vBerckel/ Wytze Swager 8
    6 Dave de Jong / Mike van DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Dave de Jong / Mike van Duijn 8
    7 Niels Dopheide / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide / Bas Timmer 7
    8 Tom Stoop / Stan van NieuwburgKlik hier voor details van de opstelling van Tom Stoop / Stan van Nieuwburg 6
    9 Natasja Gennip/Olivier KrabbeKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Gennip/Olivier Krabbe 5
    10 Roger de Jong / Justin KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Justin Kuijper 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 12 December 2019 08:55