Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Jeugdcompetitie ZONDAG 06/07

Stand na de speelronde op zondag 17 december 2006

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Niels Dopheide / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide / Bas Timmer 15
    2 JustinSchouten/Brian BottelierKlik hier voor details van de opstelling van JustinSchouten/Brian Bottelier 11
    3 Joost Winter / Bob GellekomKlik hier voor details van de opstelling van Joost Winter / Bob Gellekom 11
    4 Roger de Jong / Justin KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Justin Kuijper 10
    5 Stefan Wijnhof / Jorghino KorsKlik hier voor details van de opstelling van Stefan Wijnhof / Jorghino Kors 9
    6 Marit Horst / Lotte WerffKlik hier voor details van de opstelling van Marit Horst / Lotte Werff 8
    7 MaurikSchavemaker/DexterRoozenKlik hier voor details van de opstelling van MaurikSchavemaker/DexterRoozen 7
    8 Cynthia Vonk/Wilke StokmanKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk/Wilke Stokman 5
    9 Rico Tolmeijer/ Eelco HoornKlik hier voor details van de opstelling van Rico Tolmeijer/ Eelco Hoorn 4
    10 KikiSoeters/ JulietteWesterinkKlik hier voor details van de opstelling van KikiSoeters/ JulietteWesterink 0
3e Klasse Bekijken 1 Jesper Boots/Coen DrossaersKlik hier voor details van de opstelling van Jesper Boots/Coen Drossaers 16
    2 Barry van Wees/Bram de RuiterKlik hier voor details van de opstelling van Barry van Wees/Bram de Ruiter 12
    3 Steven Wisbrun / Max ter BraakKlik hier voor details van de opstelling van Steven Wisbrun / Max ter Braak 11
    4 Menno v Veen/ Tim MullerKlik hier voor details van de opstelling van Menno v Veen/ Tim Muller 11
    5 David Brandse/ Adriaan BerckelKlik hier voor details van de opstelling van David Brandse/ Adriaan Berckel 8
    6 Amber Hulshof/Denise WolferenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolferen 8
    7 Mitchell Elferink/Sven NiemannKlik hier voor details van de opstelling van Mitchell Elferink/Sven Niemann 5
    8 Cynthia Boersbroek/Fleur VegtKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Boersbroek/Fleur Vegt 4
    9 Tim de Kruif / Tim de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Tim de Vries 3
    10 Marnix Rollfs OR/ Jamie vd BanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs OR/ Jamie vd Ban 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 07:43