Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Jeugdcompetitie ZONDAG 06/07

Stand na de speelronde op zondag 19 november 2006

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 JustinSchouten/Brian BottelierKlik hier voor details van de opstelling van JustinSchouten/Brian Bottelier 8
    2 Joost Winter / Bob GellekomKlik hier voor details van de opstelling van Joost Winter / Bob Gellekom 7
    3 Niels Dopheide / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Niels Dopheide / Bas Timmer 7
    4 Stefan Wijnhof / Jorghino KorsKlik hier voor details van de opstelling van Stefan Wijnhof / Jorghino Kors 5
    5 Roger de Jong / Justin KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Justin Kuijper 5
    6 Marit Horst / Lotte WerffKlik hier voor details van de opstelling van Marit Horst / Lotte Werff 4
    7 Cynthia Vonk/Wilke StokmanKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk/Wilke Stokman 4
    8 MaurikSchavemaker/DexterRoozenKlik hier voor details van de opstelling van MaurikSchavemaker/DexterRoozen 0
    9 KikiSoeters/ JulietteWesterinkKlik hier voor details van de opstelling van KikiSoeters/ JulietteWesterink 0
    10 Rico Tolmeijer/ Eelco HoornKlik hier voor details van de opstelling van Rico Tolmeijer/ Eelco Hoorn 0
3e Klasse Bekijken 1 David Brandse/ Adriaan BerckelKlik hier voor details van de opstelling van David Brandse/ Adriaan Berckel 8
    2 Jesper Boots/Coen DrossaersKlik hier voor details van de opstelling van Jesper Boots/Coen Drossaers 8
    3 Steven Wisbrun / Max ter BraakKlik hier voor details van de opstelling van Steven Wisbrun / Max ter Braak 7
    4 Barry van Wees/Bram de RuiterKlik hier voor details van de opstelling van Barry van Wees/Bram de Ruiter 4
    5 Menno v Veen/ Tim MullerKlik hier voor details van de opstelling van Menno v Veen/ Tim Muller 4
    6 Mitchell Elferink/Sven NiemannKlik hier voor details van de opstelling van Mitchell Elferink/Sven Niemann 4
    7 Amber Hulshof/Denise WolferenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolferen 4
    8 Tim de Kruif / Tim de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Tim de Vries 1
    9 Marnix Rollfs OR/ Jamie vd BanKlik hier voor details van de opstelling van Marnix Rollfs OR/ Jamie vd Ban 0
    10 Cynthia Boersbroek/Fleur VegtKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Boersbroek/Fleur Vegt 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 17:10