Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Eindstand na de speelronde op zondag 8 december 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bruno KapetanovicKlik hier voor details van de opstelling van Bruno Kapetanovic 17
    2 Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin 16
    3 Jasper KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper 13
    4 Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Piet Hoek 13
    5 Coen v DelftKlik hier voor details van de opstelling van Coen v Delft 11
    6 Peter BuitendijkKlik hier voor details van de opstelling van Peter Buitendijk 11
    7 Rob HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob Hertog 11
    8 Henk de GoeijKlik hier voor details van de opstelling van Henk de Goeij 4
Eerste Klasse Bekijken 1 Gijs SpijkersKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Spijkers 16
    2 Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Rustman 16
    3 Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van Fred Kock 16
    4 Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Edgar Witteveen 14
    5 André VinkKlik hier voor details van de opstelling van André Vink 14
    6 Adrie SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Adrie Schrama 12
    7 Joost DuyserKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser 7
    8 Maarten RijsdijkKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Rijsdijk 1
Tweede Klasse Bekijken 1 Tim VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim Vos 20
    2 Claude JungKlik hier voor details van de opstelling van Claude Jung 15
    3 Frans TripKlik hier voor details van de opstelling van Frans Trip 14
    4 Henk vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Henk vd Broek 13
    5 Cees WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn 13
    6 Martin FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Martin Feitsma 11
    7 Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt 8
    8 Bas SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Bas Salzmann 2
Derde Klasse Bekijken 1 Kees LambooKlik hier voor details van de opstelling van Kees Lamboo 20
    2 Heinz ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Heinz Zwart 20
    3 Marco van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Marco van Rooijen 15
    4 Erwin de WerdKlik hier voor details van de opstelling van Erwin de Werd 12
    5 Richard StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Richard Stoete 10
    6 Kees NooyKlik hier voor details van de opstelling van Kees Nooy 9
    7 Robert RusmanKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rusman 6
    8 Fred KoopmanKlik hier voor details van de opstelling van Fred Koopman 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:30