Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 24 november 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin 16
    2 Bruno KapetanovicKlik hier voor details van de opstelling van Bruno Kapetanovic 15
    3 Jasper KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper 11
    4 Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Piet Hoek 11
    5 Rob HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob Hertog 9
    6 Coen v DelftKlik hier voor details van de opstelling van Coen v Delft 7
    7 Peter BuitendijkKlik hier voor details van de opstelling van Peter Buitendijk 7
    8 Henk de GoeijKlik hier voor details van de opstelling van Henk de Goeij 4
Eerste Klasse Bekijken 1 Gijs SpijkersKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Spijkers 16
    2 Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Edgar Witteveen 14
    3 Adrie SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Adrie Schrama 12
    4 Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van Fred Kock 12
    5 Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Rustman 12
    6 André VinkKlik hier voor details van de opstelling van André Vink 10
    7 Joost DuyserKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser 3
    8 Maarten RijsdijkKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Rijsdijk 1
Tweede Klasse Bekijken 1 Tim VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim Vos 17
    2 Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt 12
    3 Henk vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Henk vd Broek 12
    4 Martin FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Martin Feitsma 11
    5 Claude JungKlik hier voor details van de opstelling van Claude Jung 11
    6 Cees WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn 9
    7 Frans TripKlik hier voor details van de opstelling van Frans Trip 6
    8 Bas SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Bas Salzmann 2
Derde Klasse Bekijken 1 Heinz ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Heinz Zwart 20
    2 Kees LambooKlik hier voor details van de opstelling van Kees Lamboo 16
    3 Marco van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Marco van Rooijen 11
    4 Richard StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Richard Stoete 10
    5 Erwin de WerdKlik hier voor details van de opstelling van Erwin de Werd 9
    6 Robert RusmanKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rusman 5
    7 Kees NooyKlik hier voor details van de opstelling van Kees Nooy 5
    8 Fred KoopmanKlik hier voor details van de opstelling van Fred Koopman 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 11:53