Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 10 november 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin 14
    2 Bruno KapetanovicKlik hier voor details van de opstelling van Bruno Kapetanovic 13
    3 Rob HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob Hertog 9
    4 Jasper KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper 9
    5 Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Piet Hoek 7
    6 Coen v DelftKlik hier voor details van de opstelling van Coen v Delft 5
    7 Peter BuitendijkKlik hier voor details van de opstelling van Peter Buitendijk 4
    8 Henk de GoeijKlik hier voor details van de opstelling van Henk de Goeij 3
Eerste Klasse Bekijken 1 Gijs SpijkersKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Spijkers 13
    2 Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van Fred Kock 11
    3 Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Edgar Witteveen 10
    4 Adrie SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Adrie Schrama 9
    5 André VinkKlik hier voor details van de opstelling van André Vink 9
    6 Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Rustman 8
    7 Joost DuyserKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser 3
    8 Maarten RijsdijkKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Rijsdijk 1
Tweede Klasse Bekijken 1 Tim VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim Vos 13
    2 Claude JungKlik hier voor details van de opstelling van Claude Jung 11
    3 Martin FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Martin Feitsma 10
    4 Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt 8
    5 Henk vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Henk vd Broek 8
    6 Cees WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn 6
    7 Frans TripKlik hier voor details van de opstelling van Frans Trip 6
    8 Bas SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Bas Salzmann 2
Derde Klasse Bekijken 1 Heinz ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Heinz Zwart 16
    2 Kees LambooKlik hier voor details van de opstelling van Kees Lamboo 12
    3 Richard StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Richard Stoete 10
    4 Erwin de WerdKlik hier voor details van de opstelling van Erwin de Werd 9
    5 Marco van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Marco van Rooijen 7
    6 Kees NooyKlik hier voor details van de opstelling van Kees Nooy 5
    7 Fred KoopmanKlik hier voor details van de opstelling van Fred Koopman 4
    8 Robert RusmanKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rusman 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:55