Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 27 oktober 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bruno KapetanovicKlik hier voor details van de opstelling van Bruno Kapetanovic 12
    2 Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin 11
    3 Henk de GoeijKlik hier voor details van de opstelling van Henk de Goeij 5
    4 Jasper KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper 5
    5 Coen v DelftKlik hier voor details van de opstelling van Coen v Delft 5
    6 Rob HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob Hertog 5
    7 Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Piet Hoek 3
    8 Peter BuitendijkKlik hier voor details van de opstelling van Peter Buitendijk 2
Eerste Klasse Bekijken 1 Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Edgar Witteveen 10
    2 Gijs SpijkersKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Spijkers 10
    3 Adrie SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Adrie Schrama 8
    4 Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van Fred Kock 7
    5 André VinkKlik hier voor details van de opstelling van André Vink 5
    6 Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Rustman 4
    7 Joost DuyserKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser 3
    8 Maarten RijsdijkKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Rijsdijk 1
Tweede Klasse Bekijken 1 Tim VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim Vos 11
    2 Martin FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Martin Feitsma 8
    3 Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt 7
    4 Claude JungKlik hier voor details van de opstelling van Claude Jung 7
    5 Frans TripKlik hier voor details van de opstelling van Frans Trip 6
    6 Henk vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Henk vd Broek 5
    7 Bas SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Bas Salzmann 2
    8 Cees WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn 2
Derde Klasse Bekijken 1 Kees LambooKlik hier voor details van de opstelling van Kees Lamboo 12
    2 Heinz ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Heinz Zwart 12
    3 Richard StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Richard Stoete 8
    4 Erwin de WerdKlik hier voor details van de opstelling van Erwin de Werd 5
    5 Fred KoopmanKlik hier voor details van de opstelling van Fred Koopman 4
    6 Marco van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Marco van Rooijen 3
    7 Kees NooyKlik hier voor details van de opstelling van Kees Nooy 3
    8 Robert RusmanKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rusman 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 06:08