Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 13 oktober 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bruno KapetanovicKlik hier voor details van de opstelling van Bruno Kapetanovic 8
    2 Henk de GoeijKlik hier voor details van de opstelling van Henk de Goeij 5
    3 Rob HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob Hertog 5
    4 Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin 5
    5 Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Piet Hoek 3
    6 Coen v DelftKlik hier voor details van de opstelling van Coen v Delft 3
    7 Jasper KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper 2
    8 Peter BuitendijkKlik hier voor details van de opstelling van Peter Buitendijk 1
Eerste Klasse Bekijken 1 Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Edgar Witteveen 8
    2 Gijs SpijkersKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Spijkers 8
    3 Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Rustman 4
    4 Adrie SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Adrie Schrama 4
    5 Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van Fred Kock 4
    6 André VinkKlik hier voor details van de opstelling van André Vink 4
    7 Maarten RijsdijkKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Rijsdijk 0
    8 Joost DuyserKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser 0
Tweede Klasse Bekijken 1 Tim VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim Vos 8
    2 Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt 6
    3 Frans TripKlik hier voor details van de opstelling van Frans Trip 6
    4 Martin FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Martin Feitsma 4
    5 Claude JungKlik hier voor details van de opstelling van Claude Jung 3
    6 Henk vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Henk vd Broek 3
    7 Bas SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Bas Salzmann 2
    8 Cees WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn 0
Derde Klasse Bekijken 1 Richard StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Richard Stoete 8
    2 Kees LambooKlik hier voor details van de opstelling van Kees Lamboo 8
    3 Heinz ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Heinz Zwart 8
    4 Fred KoopmanKlik hier voor details van de opstelling van Fred Koopman 4
    5 Erwin de WerdKlik hier voor details van de opstelling van Erwin de Werd 4
    6 Marco van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Marco van Rooijen 0
    7 Robert RusmanKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rusman 0
    8 Kees NooyKlik hier voor details van de opstelling van Kees Nooy 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 13:30