Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 29 september 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bruno KapetanovicKlik hier voor details van de opstelling van Bruno Kapetanovic 4
    2 Jasper KeetlapperKlik hier voor details van de opstelling van Jasper Keetlapper 2
    3 Henk de GoeijKlik hier voor details van de opstelling van Henk de Goeij 2
    4 Piet HoekKlik hier voor details van de opstelling van Piet Hoek 2
    5 Barry BruinKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin 2
    6 Coen v DelftKlik hier voor details van de opstelling van Coen v Delft 2
    7 Rob HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob Hertog 2
    8 Peter BuitendijkKlik hier voor details van de opstelling van Peter Buitendijk 0
Eerste Klasse Bekijken 1 Fred KockKlik hier voor details van de opstelling van Fred Kock 4
    2 Gijs SpijkersKlik hier voor details van de opstelling van Gijs Spijkers 4
    3 Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Rustman 4
    4 Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Edgar Witteveen 4
    5 Adrie SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Adrie Schrama 0
    6 Joost DuyserKlik hier voor details van de opstelling van Joost Duyser 0
    7 Maarten RijsdijkKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Rijsdijk 0
    8 André VinkKlik hier voor details van de opstelling van André Vink 0
Tweede Klasse Bekijken 1 Bas SalzmannKlik hier voor details van de opstelling van Bas Salzmann 4
    2 Frans TripKlik hier voor details van de opstelling van Frans Trip 4
    3 Martin FeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van Martin Feitsma 3
    4 Fred KnottenbeltKlik hier voor details van de opstelling van Fred Knottenbelt 3
    5 Henk vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Henk vd Broek 1
    6 Claude JungKlik hier voor details van de opstelling van Claude Jung 1
    7 Tim VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim Vos 0
    8 Cees WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn 0
Derde Klasse Bekijken 1 Fred KoopmanKlik hier voor details van de opstelling van Fred Koopman 4
    2 Richard StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Richard Stoete 4
    3 Heinz ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Heinz Zwart 4
    4 Marco van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Marco van Rooijen 2
    5 Kees LambooKlik hier voor details van de opstelling van Kees Lamboo 2
    6 Robert RusmanKlik hier voor details van de opstelling van Robert Rusman 0
    7 Kees NooyKlik hier voor details van de opstelling van Kees Nooy 0
    8 Erwin de WerdKlik hier voor details van de opstelling van Erwin de Werd 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 06:58