Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 30 januari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland 11
    2 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 9
    3 HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor details van de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 6
    4 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 6
    5 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 6
    6 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 6
    7 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 4
    8 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 0
3e klasse B Bekijken 1 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 9
    2 KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor details van de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 9
    3 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 8
    4 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 6
    5 Rob&Andre van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob&Andre van Wel/Bart Keijer 6
    6 Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 4
    7 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 4
    8 BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffenKlik hier voor details van de opstelling van BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffen 2
4e klasse A Bekijken 1 Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 9
    2 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 9
    3 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 8
    4 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 7
    5 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 6
    6 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 5
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 4
    8 team wordt geregeld 0
4e klasse B Bekijken 1 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 10
    2 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 9
    3 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 8
    4 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 7
    5 BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor details van de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 7
    6 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 6
    7 DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor details van de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 1
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 00:06