Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 16 januari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 8
    2 Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland 8
    3 HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor details van de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 4
    4 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 4
    5 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 4
    6 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 2
    7 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 2
    8 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 0
3e klasse B Bekijken 1 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 7
    2 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 6
    3 Rob&Andre van Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob&Andre van Wel/Bart Keijer 6
    4 KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor details van de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 5
    5 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 4
    6 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 2
    7 BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffenKlik hier voor details van de opstelling van BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffen 2
    8 Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 0
4e klasse A Bekijken 1 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 7
    2 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 6
    3 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 5
    4 Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 5
    5 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 5
    6 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 4
    7 team wordt geregeld 0
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
4e klasse B Bekijken 1 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 6
    2 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 6
    3 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 6
    4 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 6
    5 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 4
    6 BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor details van de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 3
    7 DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor details van de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 1
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:58