Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 6 februari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 11
    2 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 8
    3 Marco H/ArnoldV/RaymondMKlik hier voor details van de opstelling van Marco H/ArnoldV/RaymondM 6
    4 Harry Berg / Bas VeldenKlik hier voor details van de opstelling van Harry Berg / Bas Velden 6
    5 Daan Uitermark / Rik OeverKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark / Rik Oever 6
    6 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 5
    7 MauriceBooms/DonRuttKlik hier voor details van de opstelling van MauriceBooms/DonRutt 3
    8 Bert-Jan Hendriksen/Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan Hendriksen/Hans José 3
Eerste divisie Bekijken 1 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 10
    2 Lars Keizer/Michiel van BurenKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Michiel van Buren 9
    3 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 8
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 6
    5 Rob & Leo Miitertr / ErikvDijkKlik hier voor details van de opstelling van Rob & Leo Miitertr / ErikvDijk 4
    6 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 4
    7 Vincent vS/ Ivor B/ BastiaanKKlik hier voor details van de opstelling van Vincent vS/  Ivor B/ BastiaanK 4
    8 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 3
Hoofdklasse A Bekijken 1 RemcoDort/PatrickKoole/ChrisGKlik hier voor details van de opstelling van RemcoDort/PatrickKoole/ChrisG 11
    2 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 9
    3 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 7
    4 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 7
    5 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 6
    6 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 6
    7 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 5
    8 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 5
    9 Roland van Leeuwen / Bas BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Roland van Leeuwen / Bas Baars 4
    10 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 0
1e klasse Bekijken 1 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 10
    2 Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer 10
    3 Maarten&Wesse& Stijn BoerKlik hier voor details van de opstelling van Maarten&Wesse& Stijn Boer 9
    4 Arjen Bosma / Glenn RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Arjen Bosma / Glenn Roodselaar 8
    5 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 8
    6 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 5
    7 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 5
    8 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 4
    9 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 4
    10 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 4
    11 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 3
    12 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 2
2e klasse Bekijken 1 Martijn Weij / Nick D/Benno HKlik hier voor details van de opstelling van Martijn Weij / Nick D/Benno H 11
    2 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 10
    3 FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 9
    4 Mark en Maurice OudKlik hier voor details van de opstelling van Mark en Maurice Oud 9
    5 Jurrien Visser/Lars CamffermanKlik hier voor details van de opstelling van Jurrien Visser/Lars Camfferman 8
    6 André Vink/ Paul RaaphorstKlik hier voor details van de opstelling van André Vink/ Paul Raaphorst 8
    7 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 5
    8 Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor details van de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 4
    9 RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor details van de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer 4
    10 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 4
    11 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor details van de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 4
    12 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 3
    13 Patrick Bos / Roman vd FlierKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Roman vd Flier 3
    14 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 05:03