Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Stand na de speelronde op zaterdag 21 november 2015

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor details van de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer 14
    2 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 13
    3 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 12
    4 JurVisser/LarsCampfermanlKlik hier voor details van de opstelling van JurVisser/LarsCampfermanl 12
    5 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor details van de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 11
    6 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 10
    7 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 8
    8 team wordt geregeld 0
3e klasse B Bekijken 1 Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor details van de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 15
    2 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 14
    3 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 12
    4 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 12
    5 Rob van Wel & Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel & Boy vd Erf 10
    6 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 10
    7 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 10
    8 KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor details van de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 8
    9 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 5
    10 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 4
4e klasse A Bekijken 1 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 17
    2 HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor details van de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 16
    3 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 14
    4 Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 11
    5 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 8
    6 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 6
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 6
    8 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 2
4e klasse B Bekijken 1 Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 20
    2 Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor details van de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 16
    3 BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor details van de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 12
    4 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 9
    5 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 9
    6 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 8
    7 DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor details van de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 6
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 02:38