Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Stand na de speelronde op zaterdag 26 september 2015

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 4
    2 RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor details van de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer 4
    3 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 4
    4 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 2
    5 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor details van de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 2
    6 JurVisser/LarsCampfermanlKlik hier voor details van de opstelling van JurVisser/LarsCampfermanl 0
    7 team wordt geregeld 0
    8 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 0
3e klasse B Bekijken 1 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 4
    2 Rob van Wel & Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van Rob van Wel & Boy vd Erf 4
    3 KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor details van de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 4
    4 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 2
    5 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 2
    6 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 2
    7 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 2
    8 Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor details van de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 0
    9 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 0
    10 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 0
4e klasse A Bekijken 1 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 4
    2 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 4
    3 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 4
    4 HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor details van de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 3
    5 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 1
    6 Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 0
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
    8 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 0
4e klasse B Bekijken 1 Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 4
    2 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 4
    3 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 4
    4 Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor details van de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 2
    5 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 2
    6 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 0
    7 DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor details van de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 0
    8 BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor details van de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:50