Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Eindstand na de speelronde op zaterdag 12 december 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 22
    2 Harry Berg / Bas VeldenKlik hier voor details van de opstelling van Harry Berg / Bas Velden 17
    3 MauriceBooms/DonRuttKlik hier voor details van de opstelling van MauriceBooms/DonRutt 15
    4 Daan Uitermark / Rik OeverKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark / Rik Oever 14
    5 Marco H/ArnoldV/RaymondMKlik hier voor details van de opstelling van Marco H/ArnoldV/RaymondM 14
    6 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 12
    7 Bert-Jan Hendriksen/Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan Hendriksen/Hans José 11
    8 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 11
    9 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 10
    10 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 10
    11 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 10
    12 Lars Keizer/Michiel van BurenKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Michiel van Buren 8
    13 Rob & Leo Miitertr / ErikvDijkKlik hier voor details van de opstelling van Rob & Leo Miitertr / ErikvDijk 7
    14 Vincent vS/ Ivor B/ BastiaanKKlik hier voor details van de opstelling van Vincent vS/  Ivor B/ BastiaanK 7
Hoofdklasse A Bekijken 1 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 22
    2 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 18
    3 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 15
    4 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 14
    5 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 13
    6 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 11
    7 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 11
    8 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 11
    9 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 8
    10 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 8
    11 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 7
    12 Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 6
1e klasse Bekijken 1 Roland van Leeuwen / Bas BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Roland van Leeuwen / Bas Baars 20
    2 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 18
    3 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 15
    4 Maarten&Wesse& Stijn BoerKlik hier voor details van de opstelling van Maarten&Wesse& Stijn Boer 15
    5 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 12
    6 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    7 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 11
    8 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 10
    9 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 9
    10 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 8
    11 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 8
    12 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 7
2e klasse Bekijken 1 Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer 19
    2 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 18
    3 André Vink/ Paul RaaphorstKlik hier voor details van de opstelling van André Vink/ Paul Raaphorst 14
    4 FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 14
    5 Mark en Maurice OudKlik hier voor details van de opstelling van Mark en Maurice Oud 13
    6 Patrick Bos / Roman vd FlierKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Roman vd Flier 12
    7 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 12
    8 Martijn Weij / Nick D/Benno HKlik hier voor details van de opstelling van Martijn Weij / Nick D/Benno H 12
    9 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 9
    10 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 9
    11 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 7
    12 Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:01