Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Stand na de speelronde op zaterdag 17 oktober 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 8
    2 Bert-Jan Hendriksen/Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan Hendriksen/Hans José 5
    3 Marco H/ArnoldV/RaymondMKlik hier voor details van de opstelling van Marco H/ArnoldV/RaymondM 5
    4 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 4
    5 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 4
    6 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 4
    7 Vincent vS/ Ivor B/ BastiaanKKlik hier voor details van de opstelling van Vincent vS/  Ivor B/ BastiaanK 4
    8 Daan Uitermark / Rik OeverKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark / Rik Oever 4
    9 Rob & Leo Miitertr / ErikvDijkKlik hier voor details van de opstelling van Rob & Leo Miitertr / ErikvDijk 4
    10 Lars Keizer/Michiel van BurenKlik hier voor details van de opstelling van Lars Keizer/Michiel van Buren 4
    11 Harry Berg / Bas VeldenKlik hier voor details van de opstelling van Harry Berg / Bas Velden 3
    12 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 3
    13 MauriceBooms/DonRuttKlik hier voor details van de opstelling van MauriceBooms/DonRutt 3
    14 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 1
Hoofdklasse A Bekijken 1 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 8
    2 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 6
    3 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 6
    4 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 6
    5 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 6
    6 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 4
    7 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 4
    8 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 3
    9 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 2
    10 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 2
    11 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 1
    12 Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 0
1e klasse Bekijken 1 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 8
    2 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 7
    3 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 6
    4 Maarten&Wesse& Stijn BoerKlik hier voor details van de opstelling van Maarten&Wesse& Stijn Boer 5
    5 Roland van Leeuwen / Bas BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Roland van Leeuwen / Bas Baars 4
    6 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 4
    7 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    8 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 4
    9 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 3
    10 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 2
    11 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 1
    12 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 0
2e klasse Bekijken 1 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 8
    2 Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer 7
    3 Mark en Maurice OudKlik hier voor details van de opstelling van Mark en Maurice Oud 6
    4 Patrick Bos / Roman vd FlierKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Roman vd Flier 6
    5 Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland 4
    6 André Vink/ Paul RaaphorstKlik hier voor details van de opstelling van André Vink/ Paul Raaphorst 4
    7 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 4
    8 FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 3
    9 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 2
    10 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 2
    11 Martijn Weij / Nick D/Benno HKlik hier voor details van de opstelling van Martijn Weij / Nick D/Benno H 2
    12 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 06:13