Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Stand na de speelronde op zaterdag 28 februari 2015

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer 16
    2 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 13
    3 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 10
    4 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 10
    5 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 10
    6 Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel 10
    7 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor details van de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 10
    8 Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor details van de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 9
    9 Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor details van de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 7
    10 Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 5
3e klasse B Bekijken 1 Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor details van de opstelling van Piet Melman / Rick Melman 15
    2 Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor details van de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud 15
    3 FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 14
    4 Richard Koenders/Ronald BruinKlik hier voor details van de opstelling van Richard Koenders/Ronald Bruin 12
    5 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 11
    6 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 10
    7 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 10
    8 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 7
    9 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 6
    10 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 0
4e klasse A Bekijken 1 Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 18
    2 SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor details van de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré 13
    3 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 13
    4 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 12
    5 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 10
    6 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 9
    7 Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor details van de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij 9
    8 Dennis Abels/ Han de JongeKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/  Han de Jonge 9
    9 B Schornagel/S KruiselbergenKlik hier voor details van de opstelling van B Schornagel/S Kruiselbergen 7
    10 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
4e klasse B Bekijken 1 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 18
    2 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 14
    3 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 10
    4 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 9
    5 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 9
    6 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 8
    7 Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 6
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 20:43