Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Stand na de speelronde op zaterdag 7 maart 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V 16
    2 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 14
    3 Marco H/ Dimitri H/ Arnold VKlik hier voor details van de opstelling van Marco H/ Dimitri H/ Arnold V 12
    4 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 11
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 11
    6 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 11
    7 H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor details van de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer 9
    8 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 8
    9 Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 8
    10 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 0
Hoofdklasse A Bekijken 1 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 16
    2 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 14
    3 Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie 11
    4 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 11
    5 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 11
    6 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 8
    7 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 6
    8 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 3
Hoofdklasse B Bekijken 1 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 15
    2 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 14
    3 Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 12
    4 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 11
    5 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 11
    6 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 7
    7 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 6
    8 PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor details van de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL 4
1e klasse Bekijken 1 Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Nick Philippo 16
    2 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 14
    3 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 13
    4 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 12
    5 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 12
    6 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    7 Maarten Wessel StijnKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Wessel Stijn 11
    8 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 10
    9 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 10
    10 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 9
    11 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 8
    12 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 7
    13 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 7
    14 Team onbekend 0
2e klasse Bekijken 1 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 15
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 14
    3 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 14
    4 André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe 12
    5 Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark 11
    6 Gert-Jan Jan-Willem RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Jan-Willem Roland 10
    7 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 10
    8 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 9
    9 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 9
    10 Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor details van de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr 7
    11 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 5
    12 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 11 December 2019 14:52