Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Stand na de speelronde op zaterdag 21 februari 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V 14
    2 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 12
    3 Marco H/ Dimitri H/ Arnold VKlik hier voor details van de opstelling van Marco H/ Dimitri H/ Arnold V 10
    4 H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor details van de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer 9
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 9
    6 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 9
    7 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 7
    8 Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 6
    9 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 4
    10 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 0
Hoofdklasse A Bekijken 1 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 12
    2 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 11
    3 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 11
    4 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 10
    5 Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie 8
    6 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 6
    7 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 4
    8 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 2
Hoofdklasse B Bekijken 1 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 13
    2 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 13
    3 Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 10
    4 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 9
    5 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 8
    6 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 7
    7 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 4
    8 PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor details van de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL 0
1e klasse Bekijken 1 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 14
    2 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 12
    3 Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Nick Philippo 12
    4 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 10
    5 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 9
    6 Maarten Wessel StijnKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Wessel Stijn 9
    7 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 9
    8 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 8
    9 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 7
    10 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 6
    11 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 6
    12 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 5
    13 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 5
    14 Team onbekend 0
2e klasse Bekijken 1 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 14
    2 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 11
    3 André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe 10
    4 Gert-Jan Jan-Willem RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Jan-Willem Roland 10
    5 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 10
    6 Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark 9
    7 Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor details van de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr 7
    8 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 6
    9 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 6
    10 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 5
    11 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 4
    12 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 11:13