Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Stand na de speelronde op zaterdag 24 januari 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 6
    2 Marco H/ Dimitri H/ Arnold VKlik hier voor details van de opstelling van Marco H/ Dimitri H/ Arnold V 6
    3 Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V 6
    4 H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor details van de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer 5
    5 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 5
    6 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 5
    7 Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 4
    8 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 2
    9 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 1
    10 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 0
Hoofdklasse A Bekijken 1 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 6
    2 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 6
    3 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 6
    4 Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie 5
    5 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 5
    6 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 2
    7 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 2
    8 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 0
Hoofdklasse B Bekijken 1 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 6
    2 Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 6
    3 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 6
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 5
    5 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 5
    6 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 4
    7 PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor details van de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL 0
    8 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 0
1e klasse Bekijken 1 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 8
    2 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 7
    3 Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Nick Philippo 7
    4 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 5
    5 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 5
    6 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 4
    7 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 4
    8 Maarten Wessel StijnKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Wessel Stijn 4
    9 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 3
    10 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 3
    11 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 3
    12 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 2
    13 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 1
    14 Team onbekend 0
2e klasse Bekijken 1 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 7
    2 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 7
    3 Gert-Jan Jan-Willem RolandKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Jan-Willem Roland 5
    4 André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe 5
    5 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 5
    6 Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark 5
    7 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 4
    8 Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor details van de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr 3
    9 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 3
    10 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 2
    11 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 1
    12 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 04:27