Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Stand na de speelronde op zaterdag 22 november 2014

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor details van de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr 17
    2 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 14
    3 Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 11
    4 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 11
    5 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 11
    6 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 11
    7 Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor details van de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 11
    8 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 10
    9 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 4
    10 Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor details van de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij 0
3e klasse B Bekijken 1 Gert-Jan Mos/Jan-W MosKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Jan-W Mos 15
    2 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 14
    3 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 13
    4 Richard K//Ronald B/Coen VKlik hier voor details van de opstelling van Richard K//Ronald B/Coen V 12
    5 Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor details van de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud 10
    6 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 10
    7 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 9
    8 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 9
    9 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 7
    10 Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 1
4e klasse A Bekijken 1 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor details van de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 15
    2 Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel 15
    3 Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor details van de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 14
    4 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 13
    5 SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor details van de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré 8
    6 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 8
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 6
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 1
4e klasse B Bekijken 1 Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor details van de opstelling van Piet Melman / Rick Melman 18
    2 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 13
    3 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 13
    4 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 12
    5 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 11
    6 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 9
    7 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 9
    8 Dennis Abel/Han de J/Bram SKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abel/Han de J/Bram S 6
    9 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 6
    10 Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 19:57