Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Stand na de speelronde op zaterdag 25 oktober 2014

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 11
    2 Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor details van de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr 10
    3 Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor details van de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 9
    4 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor details van de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 7
    5 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 6
    6 Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 5
    7 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor details van de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 4
    8 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 4
    9 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor details van de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 4
    10 Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor details van de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij 0
3e klasse B Bekijken 1 Gert-Jan Mos/Jan-W MosKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Jan-W Mos 10
    2 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 9
    3 Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor details van de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud 8
    4 Richard K//Ronald B/Coen VKlik hier voor details van de opstelling van Richard K//Ronald B/Coen V 8
    5 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 8
    6 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 6
    7 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 5
    8 Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor details van de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 4
    9 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 2
    10 Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 0
4e klasse A Bekijken 1 Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel 9
    2 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor details van de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 9
    3 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor details van de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 8
    4 Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor details van de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 8
    5 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor details van de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 5
    6 SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor details van de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré 5
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 3
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 1
4e klasse B Bekijken 1 Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor details van de opstelling van Piet Melman / Rick Melman 10
    2 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 9
    3 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 8
    4 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 8
    5 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 6
    6 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 6
    7 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 5
    8 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 4
    9 Dennis Abel/Han de J/Bram SKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abel/Han de J/Bram S 2
    10 Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 12:10