Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Stand na de speelronde op zaterdag 29 november 2014

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 17
    2 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 15
    3 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 13
    4 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 12
    5 Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V 11
    6 H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor details van de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer 8
    7 Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 7
    8 RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 6
    9 Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 6
    10 PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor details van de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL 5
Hoofdklasse A Bekijken 1 M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor details van de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 18
    2 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor details van de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 13
    3 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 12
    4 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 11
    5 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 10
    6 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 8
    7 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 5
    8 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 3
Hoofdklasse B Bekijken 1 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 17
    2 Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 14
    3 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 13
    4 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 10
    5 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 8
    6 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 7
    7 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 7
    8 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
1e klasse Bekijken 1 Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie 19
    2 Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 14
    3 Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor details van de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 13
    4 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 12
    5 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 11
    6 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 10
    7 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 10
    8 Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 10
    9 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 8
    10 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 7
    11 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 4
    12 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 2
2e klasse Bekijken 1 Maarten Wessel StijnKlik hier voor details van de opstelling van Maarten Wessel Stijn 20
    2 Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor details van de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 15
    3 Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Nick Philippo 13
    4 Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor details van de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 12
    5 André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe 11
    6 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 10
    7 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 9
    8 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 8
    9 Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark 8
    10 FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 8
    11 Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer 6
    12 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 18:21