Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zaterdag 16 februari 2013

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 13
    2 Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor details van de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 12
    3 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 9
    4 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 7
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 6
    6 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 6
    7 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 6
    8 Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 5
3e klasse B Bekijken 1 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 14
    2 Dennis Abels / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels / Patrick Bos 11
    3 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 10
    4 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 9
    5 Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten 7
    6 Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor details van de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN) 7
    7 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 6
    8 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 0
3e klasse C Bekijken 1 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 11
    2 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 10
    3 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 9
    4 Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 9
    5 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 7
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 7
    7 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 6
    8 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 5
4e klasse A Bekijken 1 Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 12
    2 Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor details van de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré 11
    3 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 10
    4 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 9
    5 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 9
    6 Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor details van de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele 9
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 8
    8 Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor details van de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom 8
    9 Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor details van de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb 4
    10 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
4e klasse B Bekijken 1 HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningnKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningn 13
    2 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 12
    3 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 11
    4 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 9
    5 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 9
    6 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 8
    7 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 8
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 5
    9 Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand 4
    10 Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor details van de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 09:55