Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zaterdag 19 januari 2013

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor details van de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 6
    2 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 6
    3 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 6
    4 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 5
    5 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 3
    6 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 2
    7 Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 2
    8 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 2
3e klasse B Bekijken 1 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 7
    2 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 6
    3 Dennis Abels / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels / Patrick Bos 6
    4 Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten 6
    5 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 4
    6 Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor details van de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN) 2
    7 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 1
    8 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 0
3e klasse C Bekijken 1 Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 8
    2 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 6
    3 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 5
    4 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 4
    5 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 3
    6 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 3
    7 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 2
    8 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 1
4e klasse A Bekijken 1 Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor details van de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré 7
    2 Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 6
    3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 6
    4 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 5
    5 Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor details van de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele 5
    6 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 4
    7 Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor details van de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom 4
    8 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 3
    9 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
    10 Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor details van de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb 0
4e klasse B Bekijken 1 HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningnKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningn 8
    2 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 6
    3 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 6
    4 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 5
    5 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 4
    6 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 4
    7 Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand 4
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 2
    9 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 1
    10 Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor details van de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:47