Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zaterdag 9 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 14
    2 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 13
    3 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 13
    4 dLugt/P.H.Stapensea/WvTongerenKlik hier voor details van de opstelling van dLugt/P.H.Stapensea/WvTongeren 12
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 11
    6 EvdZalm/B.Wilting/J.MonnikKlik hier voor details van de opstelling van EvdZalm/B.Wilting/J.Monnik 10
    7 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 9
    8 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 8
    9 R & R Schouten / Rob vBinsbergKlik hier voor details van de opstelling van R & R Schouten / Rob vBinsberg 6
    10 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 4
Hoofdklasse A Bekijken 1 Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink 16
    2 Vincent en Theo van SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Vincent en Theo van Schagen 14
    3 Richard Lines /JorisFolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines /JorisFolmer 13
    4 Rik Oever / Erik WolferenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Erik Wolferen 12
    5 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 11
    6 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 10
    7 Glenn Roodselaar/Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Alex Tongeren 9
    8 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 8
    9 Tim Faassen/Ed & Sion RoestKlik hier voor details van de opstelling van Tim Faassen/Ed & Sion Roest 7
    10 Team onbekend 0
Hoofdklasse B Bekijken 1 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 15
    2 RikDekker/BartvRooijen/HarryBKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen/HarryB 15
    3 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 12
    4 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 11
    5 F de Wit/PvdHeijden/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/PvdHeijden/S.Boogaard 10
    6 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 9
    7 Rick & Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 5
    8 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 3
1e klasse A Bekijken 1 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 17
    2 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 15
    3 Ton Groenendijk / Martien StutKlik hier voor details van de opstelling van Ton Groenendijk / Martien Stut 10
    4 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 9
    5 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 8
    6 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 8
    7 Jeremy en Robert HeijderKlik hier voor details van de opstelling van Jeremy en Robert Heijder 8
    8 Martin Hirs / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs / Jaap Philippo 5
1e klasse B Bekijken 1 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 12
    2 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 12
    3 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 11
    4 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 11
    5 Gerard,MaartenBoer/StijnBosmanKlik hier voor details van de opstelling van Gerard,MaartenBoer/StijnBosman 10
    6 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 10
    7 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 7
    8 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 7
2e klasse A Bekijken 1 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor details van de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 19
    2 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 14
    3 Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor details van de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 12
    4 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 10
    5 JosHessels/HenkvBeekv/BenJansKlik hier voor details van de opstelling van JosHessels/HenkvBeekv/BenJans 7
    6 Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel 7
    7 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 6
    8 Cees Waalewijn / Jan vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn / Jan vd Berg 5
2e klasse B Bekijken 1 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 15
    2 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 13
    3 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 11
    4 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 11
    5 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 9
    6 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 9
    7 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 6
    8 R Heijting/ Roodselaar/ DrayerKlik hier voor details van de opstelling van R Heijting/ Roodselaar/ Drayer 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:21