Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zaterdag 13 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 7
    2 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 7
    3 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 4
    4 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 4
    5 Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor details van de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel 4
    6 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 3
    7 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 2
    8 Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor details van de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele 1
3e klasse B Bekijken 1 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 8
    2 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 7
    3 Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 5
    4 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 4
    5 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 4
    6 Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor details van de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 4
    7 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 3
    8 Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten 3
    9 Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 2
    10 Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor details van de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré 0
3e klasse C Bekijken 1 Cees Waalewijn / Jan vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn / Jan vd Berg 8
    2 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor details van de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 5
    3 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 4
    4 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 4
    5 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 4
    6 Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor details van de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN) 3
    7 Han Verheul / KlaasvHeijningenKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / KlaasvHeijningen 3
    8 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 1
4e klasse A Bekijken 1 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 8
    2 Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor details van de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 6
    3 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 6
    4 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 4
    5 Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor details van de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom 4
    6 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 3
    7 Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor details van de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb 1
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
4e klasse B Bekijken 1 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor details van de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 8
    2 D. Abels / P. Bos/ R UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van D. Abels / P. Bos/ R Uitermark 6
    3 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 5
    4 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 5
    5 Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand 4
    6 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 4
    7 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 4
    8 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 3
    9 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 1
    10 Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor details van de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 22:44