Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zaterdag 20 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 8
    2 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 7
    3 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 5
    4 dLugt/P.H.Stapensea/WvTongerenKlik hier voor details van de opstelling van dLugt/P.H.Stapensea/WvTongeren 5
    5 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 4
    6 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 4
    7 EvdZalm/B.Wilting/J.MonnikKlik hier voor details van de opstelling van EvdZalm/B.Wilting/J.Monnik 4
    8 R & R Schouten / Rob vBinsbergKlik hier voor details van de opstelling van R & R Schouten / Rob vBinsberg 3
    9 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 0
    10 RikDekker/BartvRooijen/HarryBKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen/HarryB 0
Hoofdklasse A Bekijken 1 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 7
    2 Richard Lines /JorisFolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines /JorisFolmer 6
    3 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 6
    4 Rik Oever / Erik WolferenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Erik Wolferen 5
    5 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 4
    6 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 3
    7 Glenn Roodselaar/Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Alex Tongeren 1
    8 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 0
Hoofdklasse B Bekijken 1 Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink 8
    2 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 8
    3 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 4
    4 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 4
    5 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 3
    6 Rick & Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 3
    7 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 2
    8 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 0
1e klasse A Bekijken 1 Michiel & Tim Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel & Tim Faassen/Ed Roest 7
    2 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 5
    3 Ton Groenendijk / Martien StutKlik hier voor details van de opstelling van Ton Groenendijk / Martien Stut 4
    4 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 4
    5 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    6 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 4
    7 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 3
    8 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor details van de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 1
1e klasse B Bekijken 1 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 6
    2 F de Wit/PvdHeijden/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/PvdHeijden/S.Boogaard 6
    3 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 6
    4 Gerard,MaartenBoer/StijnBosmanKlik hier voor details van de opstelling van Gerard,MaartenBoer/StijnBosman 5
    5 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 3
    6 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 3
    7 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 2
    8 Jeremy en Robert HeijderKlik hier voor details van de opstelling van Jeremy en Robert Heijder 1
2e klasse A Bekijken 1 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 8
    2 Martin Hirs / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs / Jaap Philippo 6
    3 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 4
    4 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 4
    5 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 4
    6 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 2
    7 JosHessels/HenkvBeekv/BenJansKlik hier voor details van de opstelling van JosHessels/HenkvBeekv/BenJans 2
    8 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 2
2e klasse B Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 7
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 6
    3 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 6
    4 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 4
    5 R Heijting/ Roodselaar/ DrayerKlik hier voor details van de opstelling van R Heijting/ Roodselaar/ Drayer 4
    6 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 3
    7 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 1
    8 Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 06:57