Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zaterdag 6 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 4
    2 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 4
    3 Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 4
    4 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 3
    5 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 3
    6 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 1
    7 R & R Schouten / Rob vBinsbergKlik hier voor details van de opstelling van R & R Schouten / Rob vBinsberg 1
    8 dLugt/P.H.Stapensea/WvTongerenKlik hier voor details van de opstelling van dLugt/P.H.Stapensea/WvTongeren 0
    9 EvdZalm/B.Wilting/J.MonnikKlik hier voor details van de opstelling van EvdZalm/B.Wilting/J.Monnik 0
    10 RikDekker/BartvRooijen/HarryBKlik hier voor details van de opstelling van RikDekker/BartvRooijen/HarryB 0
Hoofdklasse A Bekijken 1 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 4
    2 Richard Lines /JorisFolmerKlik hier voor details van de opstelling van Richard Lines /JorisFolmer 4
    3 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 3
    4 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 3
    5 Rik Oever / Erik WolferenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Erik Wolferen 1
    6 Glenn Roodselaar/Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Alex Tongeren 1
    7 Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 0
    8 Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 0
Hoofdklasse B Bekijken 1 Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink 4
    2 Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 4
    3 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 4
    4 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 3
    5 Rick & Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 1
    6 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 0
    7 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 0
    8 Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 0
1e klasse A Bekijken 1 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 4
    2 Michiel & Tim Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel & Tim Faassen/Ed Roest 4
    3 Ton Groenendijk / Martien StutKlik hier voor details van de opstelling van Ton Groenendijk / Martien Stut 2
    4 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 2
    5 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 2
    6 Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor details van de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 2
    7 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor details van de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 0
    8 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 0
1e klasse B Bekijken 1 F de Wit/PvdHeijden/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/PvdHeijden/S.Boogaard 4
    2 Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 4
    3 Gerard,MaartenBoer/StijnBosmanKlik hier voor details van de opstelling van Gerard,MaartenBoer/StijnBosman 4
    4 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 3
    5 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 1
    6 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 0
    7 Jeremy en Robert HeijderKlik hier voor details van de opstelling van Jeremy en Robert Heijder 0
    8 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 0
2e klasse A Bekijken 1 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 3
    2 Martin Hirs / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Martin Hirs / Jaap Philippo 3
    3 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 2
    4 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 2
    5 Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 2
    6 JosHessels/HenkvBeekv/BenJansKlik hier voor details van de opstelling van JosHessels/HenkvBeekv/BenJans 2
    7 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 1
    8 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 1
2e klasse B Bekijken 1 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 4
    2 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 3
    3 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 3
    4 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 2
    5 Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 2
    6 Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 1
    7 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 1
    8 R Heijting/ Roodselaar/ DrayerKlik hier voor details van de opstelling van R Heijting/ Roodselaar/ Drayer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 10:10