Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zaterdag 19 februari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13
    2 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 11
    3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11
    4 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 8
    5 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 8
    6 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 7
    7 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 6
    8 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 0
3e klasse B Bekijken 1 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 14
    2 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 13
    3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 9
    4 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 8
    5 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 7
    6 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 7
    7 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor details van de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 3
    8 Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 3
3e klasse C Bekijken 1 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 14
    2 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 11
    3 Remco Dortmond/Jimmy/G.KromKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy/G.Krom 10
    4 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 9
    5 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 9
    6 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 8
    7 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 7
    8 Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor details van de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar 7
    9 JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelmKlik hier voor details van de opstelling van JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelm 5
    10 Marnix RollfsRoelofs/Tim KruifKlik hier voor details van de opstelling van Marnix RollfsRoelofs/Tim Kruif 0
4e klasse A Bekijken 1 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 14
    2 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 10
    3 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 10
    4 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 9
    5 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 8
    6 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 7
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 5
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 1
4e klasse B Bekijken 1 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 13
    2 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 12
    3 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 12
    4 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 10
    5 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 7
    6 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 6
    7 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 6
    8 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 5
    9 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 5
    10 Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 06:14