Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zaterdag 8 januari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 4
    2 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor details van de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 4
    3 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor details van de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 3
    4 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor details van de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 2
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Joop en John Koppen 2
    6 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor details van de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 1
    7 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor details van de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 0
    8 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 0
3e klasse B Bekijken 1 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor details van de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 4
    2 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 3
    3 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor details van de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 3
    4 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 2
    5 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor details van de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 2
    6 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor details van de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 1
    7 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor details van de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 1
    8 Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor details van de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 0
3e klasse C Bekijken 1 Marnix RollfsRoelofs/Tim KruifKlik hier voor details van de opstelling van Marnix RollfsRoelofs/Tim Kruif 4
    2 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor details van de opstelling van Gerard en Maarten Boer 4
    3 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor details van de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 3
    4 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 3
    5 Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor details van de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar 2
    6 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor details van de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 2
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor details van de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 1
    8 JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelmKlik hier voor details van de opstelling van JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelm 1
    9 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor details van de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 0
    10 Remco Dortmond/Jimmy/G.KromKlik hier voor details van de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy/G.Krom 0
4e klasse A Bekijken 1 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor details van de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 4
    2 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor details van de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 4
    3 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 2
    4 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 2
    5 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor details van de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 2
    6 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 2
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor details van de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 0
    8 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor details van de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 0
4e klasse B Bekijken 1 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 4
    2 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 4
    3 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor details van de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 4
    4 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 2
    5 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor details van de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 2
    6 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 2
    7 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor details van de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 2
    8 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor details van de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 0
    9 Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 0
    10 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor details van de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 06:15