Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zaterdag 26 februari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 11
    2 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 11
    3 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 10
    4 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 9
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 9
    6 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 8
    7 Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams 8
    8 LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor details van de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea 6
    9 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 4
    10 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 4
Hoofdklasse Bekijken 1 Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 14
    2 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 12
    3 Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 11
    4 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 10
    5 Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 9
    6 Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink 9
    7 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 9
    8 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 8
    9 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 8
    10 RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor details van de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB 8
    11 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 8
    12 Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 6
    13 Rick & Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 5
    14 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 5
    15 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 4
    16 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 2
1e klasse A Bekijken 1 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 13
    2 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 12
    3 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 11
    4 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 8
    5 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 8
    6 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 6
    7 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 3
    8 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor details van de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 3
1e klasse B Bekijken 1 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 12
    2 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 11
    3 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 10
    4 F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 7
    5 Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 6
    6 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 6
    7 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 6
    8 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 6
2e klasse A Bekijken 1 Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hans en Jelle van der Werff 13
    2 Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman 11
    3 Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor details van de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 10
    4 MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor details van de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff 9
    5 André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf 9
    6 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 9
    7 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 8
    8 Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor details van de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch 8
    9 Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor details van de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 6
    10 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 5
    11 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 5
    12 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 3
2e klasse B Bekijken 1 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 12
    2 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 12
    3 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 12
    4 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 9
    5 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 8
    6 Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 8
    7 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 8
    8 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 6
    9 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 6
    10 Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 6
    11 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 6
    12 Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:06