Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zaterdag 15 januari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 4
    2 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor details van de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 3
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor details van de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 2
    4 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor details van de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 2
    5 LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor details van de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea 2
    6 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 2
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor details van de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 2
    8 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor details van de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 2
    9 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 1
    10 Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor details van de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor details van de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 4
    2 Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor details van de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 4
    3 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor details van de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 4
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor details van de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 3
    5 Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor details van de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 3
    6 Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor details van de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink 3
    7 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 3
    8 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor details van de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 2
    9 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 2
    10 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 1
    11 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor details van de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 1
    12 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor details van de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 1
    13 Rick & Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 1
    14 Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor details van de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 0
    15 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor details van de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 0
    16 RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor details van de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB 0
1e klasse A Bekijken 1 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor details van de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 4
    2 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 4
    3 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 4
    4 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 2
    5 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor details van de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 2
    6 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor details van de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 0
    7 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor details van de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 0
    8 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor details van de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 0
1e klasse B Bekijken 1 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor details van de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 4
    2 Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 4
    3 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 4
    4 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor details van de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 3
    5 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor details van de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 1
    6 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor details van de opstelling van Marcel en Edwin Otte 0
    7 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor details van de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 0
    8 F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor details van de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 0
2e klasse A Bekijken 1 Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hans en Jelle van der Werff 4
    2 André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor details van de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf 4
    3 Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor details van de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman 3
    4 Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor details van de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 2
    5 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor details van de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 2
    6 Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor details van de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 2
    7 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor details van de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 2
    8 MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor details van de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff 2
    9 Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor details van de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch 2
    10 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor details van de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 1
    11 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 0
    12 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 0
2e klasse B Bekijken 1 Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor details van de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 4
    2 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor details van de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 4
    3 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 4
    4 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 3
    5 Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 3
    6 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 2
    7 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor details van de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 2
    8 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 1
    9 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor details van de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 1
    10 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 0
    11 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor details van de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 0
    12 Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 22:14